Naše sviečky Tajina obsahujú kamene, ktoré prinášajú pozitívnu energiu a blaho do vášho života. Veríme v priťahovanie energií a manifestáciu, pri čom Vám kamene len pomôžu.
Existuje len to, v čo veríte a to čo prijímate do svojho života. Kamene používali v lekárstve ale taktiež v súkromnom živote.

Na výrobu našich sviečok používame kvalitný tvrdý palmový vosk. Je to čisto rastlinný, prírodný produkt, ktorý vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe palmového oleja. Vosk má vyššiu teplotu topenia, ako iné vosky, takže je odolnejší voči deformáciám z tepla. Vosk zo sviečky nesteká ale vytvára si okolo ohňa “lampášik”, ktorým preniká svetlo a zabraňuje tečeniu vosku.

Tvar sviečky sme prispôsobili topeniu vosku. Trpezlivým vývojom sme sa dopracovali ku tvare pyramídy, aby sa kamene vyberali zo sviečky čo najpohodlnejšie a aby topenie sviečky bolo rovnomerné. Farby sviečok sú prispôsobené k elementu daného znamenia, čo znamená, že červená je pre Element Ohňa, zelená farba pre Element Zeme, modrá je Element Vody a fialová pre Element Vzduchu. Ešte stále sme v procese vývoja vône sviečky, no snažíme sa, aby sviečka voňala intenzívne a príjemne po celý čas jej pálenia.


Zdroje:
http://www.palmovyvosk.sk/ZAKLADNE-INFO-a6_1.htm